KEEN VOLUME SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 5,00 €
Çmimi i shitjes 5,00 € Çmimi i rregullt 8,00 €
Kurseh 37%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

KEEN VOLUME SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 5,00 €
Çmimi i shitjes 5,00 € Çmimi i rregullt 8,00 €
Përshkrimi i produktit

VOLUME SHAMPOO

ME KERATINE, BUCKER DETI DHE BIRR TE PASTER.


Forcon strukturën e flokëve edhe gjatë larjes. Kompleksi i përbërësve aktivë, i përshtatshëm në mënyrë ideale për flokët e imët, jep volum dhe i lë flokët të shkëlqejnë me një shkëlqim natyral. Keratina siguron një strukturë dukshëm të shëndetshme të flokëve.