KEEN NEO COLOUR 300ML

Çmimi i rregullt 15,00 €
Çmimi i shitjes 15,00 € Çmimi i rregullt 25,00 €
Kurseh 40%
Taksa e përfshirë.
Tejdukshme
Kaltërt
Vjollce
Verdh
Portokall
Pink
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Përshkrimi i produktit

NGJYRA E FLOKËVE GEL INTENSSE


PA AMONIAK DHE OXIDIM

Koncepti profesional i ngjyrave, plotëson kërkesat më të larta për ngjyra intensive, brilante pa amoniak. Një ngjyrë e dëshiruar mundësohet duke përzier 7 tonalitete bazë. Proteina e vlefshme e bajames mbron dhe forcon strukturën e flokëve dhe siguron reflektime të përsosura të dritës. Panthenoli jep lagështi në flokë, duke shtuar një shkëlqim të mëndafshtë.

Nuk mbulon flokët e thinjura!