KEEN Keratin Anti Hair Loss Spray 75 ml

Çmimi i rregullt 12,00 €
Çmimi i shitjes 12,00 € Çmimi i rregullt 16,00 €
Kurseh 25%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

KEEN Keratin Anti Hair Loss Spray 75 ml

Çmimi i rregullt 12,00 €
Çmimi i shitjes 12,00 € Çmimi i rregullt 16,00 €
Përshkrimi i produktit

3B Formula

SPRAY KUNDËR RËNIES SË FLOKËVE është serumi i ri energjik për flokë të dobët dhe të brishtë, për flokë të prirur ndaj rënies dhe për trajtimin e acarimeve të kokës. Formulimi i tij i veçantë gjallëron dhe freskon skalpin e kokës. Formula 3B me ekstrakte bimore dhe proteina të vlefshme forcon strukturën e flokëve dhe përmirëson rezistencën e flokëve. Rënia e flokëve pengohet. SPRAY KUNDËR RËNJES SË FLOKËVE rregullon prodhimin e sebumit të lëkurës së kokës dhe ka efekte qetësuese dhe anti-inflamatore. Flokët revitalizohen dukshëm, forcohen, i jepet më shumë plotësi dhe një shkëlqim i jashtëzakonshëm.