KEEN COLOUR & SHINE MASK 500ML

Çmimi i rregullt 8,00 €
Çmimi i shitjes 8,00 € Çmimi i rregullt 14,00 €
Kurseh 42%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

KEEN COLOUR & SHINE MASK 500ML

Çmimi i rregullt 8,00 €
Çmimi i shitjes 8,00 € Çmimi i rregullt 14,00 €
Përshkrimi i produktit

COLOUR & SHINE MASKË 

ME KERATIN, EKSTRAKT ARRE, VAJ ULIRI, PANTENOLI DHE FILTRA UV.


Ofron një ngjyrë të shkëlqyeshme dhe me shkëlqim të flokëve. Kompleksi aktiv, i pasuruar me keratin, mbron ngjyrën e flokëve tuaj, rrit intensitetin e ngjyrës dhe i bën flokët tuaj të ndjehen të butë.