KEEN ANTI YELLOW SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 5,00 €
Çmimi i shitjes 5,00 € Çmimi i rregullt 8,00 €
Kurseh 37%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

KEEN ANTI YELLOW SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 5,00 €
Çmimi i shitjes 5,00 € Çmimi i rregullt 8,00 €
Përshkrimi i produktit

SHAMPON ANTI VERDHA
ME KERATINË.

Heq në mënyrë efektive zverdhjen nga flokët tuaj dhe i lë ato të duken një bjonde natyrale e bukur. Ideale për flokë të zbardhur dhe gri. Kompleksi i keratinës i bën flokët tuaj të shkëlqejnë dukshëm me një prekje të mëndafshtë.