KEEN ANTI-DANDRUFF SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 5,00 €
Çmimi i shitjes 5,00 € Çmimi i rregullt 8,00 €
Kurseh 37%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

KEEN ANTI-DANDRUFF SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 5,00 €
Çmimi i shitjes 5,00 € Çmimi i rregullt 8,00 €
Përshkrimi i produktit

SHAMPON KUNDËR ZBOKTHIT

ME KERATINË, VAJ ARRE BRAZILI DHE EKSTRAKT TAMARINDE.

Rivendos ekuilibrin natyral të lëkurës së kokës dhe vepron në mënyrë efektive kundër formimit të zbokthit. Kompleksi i përbërësëve aktivë, i pasuruar me keratinë, siguron një strukturë dukshëm të shëndetshme të flokëve dhe një ndjesi të mëndafshtë.