Kamill Hand Cream Men 75ml

Çmimi i rregullt 2,40 €
Çmimi i shitjes 2,40 € Çmimi i rregullt 3,50 €
Kurseh 31%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Kamill Hand Cream Men 75ml

Çmimi i rregullt 2,40 €
Çmimi i shitjes 2,40 € Çmimi i rregullt 3,50 €
Përshkrimi i produktit
Kamill Hand & Nail Cream For Men Classic Care është një krem rigjenerues duarsh që përmban ekstrakt organik qetësues kamomil dhe ekstrakt pambuku që mbron lëkurën e stresuar dhe përshpejton rigjenerimin e lëkurës së ashpër ose të dëmtuar. Bisabolol siguron lagështi intensive për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës së thatë, për të reduktuar rrudhat dhe për të mbrojtur kundër tharjes së lëkurës. Ky krem ka një strukturë të lehtë dhe përthithet shpejt, duke mos lënë shtresë të yndyrshme në duar. Nuk përmban ngjyra artificiale, parabene, vajra minerale, pa parafina dhe përbërës me bazë shtazore. Pajtueshmëria e lëkurës është testuar dhe miratuar dermatologjikisht.