Kamill Hand Cream Intensive 150ml

Çmimi i rregullt 2,50 €
Çmimi i shitjes 2,50 € Çmimi i rregullt 3,50 €
Kurseh 28%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Kamill Hand Cream Intensive 150ml

Çmimi i rregullt 2,50 €
Çmimi i shitjes 2,50 € Çmimi i rregullt 3,50 €
Përshkrimi i produktit
Ky krem i pasur duarsh me ekstrakt kamomili dhe bisabolol qetëson lëkurën dhe mbron duart e thata dhe të stresuara. Ai mbështet rigjenerimin natyral të lëkurës. Aloe vera dhe vaji i avokados ofrojnë lagështi intensive të qëndrueshme për duar të kujdesura mirë – ditë pas dite.
,
Kujdes intensiv, mbrojtje, rigjenerim dhe lagështi për duart e thata dhe të stresuara

Me ekstrakt organik kamomil, bisabolol, aloe vera dhe vaj avokado
Pa gluten
Pa ngjyra artificiale
Pa parfume
Nuk ka emulsifikues PEG
Pa paraben
Pa vaj mineral/parafinë
Miqësore për veganët
Pa mizori
Pajtueshmëria me lëkurën e miratuar dermatologjikisht