Kamill Hand cream Intensive 100ml

Çmimi i rregullt 2,00 €
Çmimi i shitjes 2,00 € Çmimi i rregullt 2,50 €
Kurseh 20%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Kamill Hand cream Intensive 100ml

Çmimi i rregullt 2,00 €
Çmimi i shitjes 2,00 € Çmimi i rregullt 2,50 €
Përshkrimi i produktit
Ky krem veçanërisht intensiv i duarve është ideal për lëkurën e thatë dhe të stresuar. Aloe vera dhe vaji i avokados plotësojnë efektin shërues të
kamomil dhe bisabolol.