Kamill Hand Cream Classic 150ml

Çmimi i rregullt 2,50 €
Çmimi i shitjes 2,50 € Çmimi i rregullt 3,50 €
Kurseh 28%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Kamill Hand Cream Classic 150ml

Çmimi i rregullt 2,50 €
Çmimi i shitjes 2,50 € Çmimi i rregullt 3,50 €
Përshkrimi i produktit
Ky krem mbrojtës i duarve me ekstrakt kamomili dhe bisabolol qetëson lëkurën dhe mbështet rigjenerimin e saj natyral. Duart tuaja janë të pajisura me hidratues të qëndrueshëm dhe mbeten të buta dhe të lëmuara – ditë pas dite
,
Kujdes qetësues, mbrojtje, rigjenerim dhe hidratues për lëkurën normale.
,
Me ekstrakt organik kamomil dhe bisabolol
Pa gluten
Pa ngjyra artificiale
Pa parfume
Nuk ka emulsifikues PEG
Pa paraben
Pa vaj mineral/parafinë
Miqësore për veganët
Pa mizori
Pajtueshmëria me lëkurën e miratuar dermatologjikisht