Instacure Anti Breakage Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Instacure Anti Breakage Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Shampo Matrix Anti-Breakage Instacure, e përbërë me proteina të lëngshme, e cila ndihmon fuqinë e riparimit për të reduktuar thyerjen e flokëve të thatë, të brishtë dhe të dëmtuar. Sistemi kundër thyerjes i shampos, balsamit dhe sprejit mbush porozitetin, duke krijuar një sipërfaqe të barabartë dhe të ekuilibruar.

Përfitimet kryesore:
  • Përgatitja e kanavacës dhe rregullimi i kutikulës
  • Proteinë e lëngshme
  • Pastron
  • Forcon
  • Heq grumbullimin
  • Kontrollon kërcitjen dhe zbut kutikulën
Formuluar pa:
  • Silikon
  • Paraben
Aplikimi :

Aplikoni një sasi të një çerek produkti, bëni shkumë dhe shpëlajeni. Shoqëroje me kondicioner kundër thyerjes dhe spërkatës kundër porozitetit dhe thyerjes. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë.