Hydra Source Shampoo for Dry Hair 250ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Hydra Source Shampoo for Dry Hair 250ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Pastron butësisht duke i lënë flokët të hidratuar dhe me shkëlqim

Shuani etjen për flokë të bukur. Frymëzuar nga bima e aloes gjithnjë e hidratuar, shampoja Biolage HydraSource ndihmon në optimizimin e ekuilibrit të lagështisë për flokë të shëndetshëm dhe pastron butësisht duke i lënë flokët të hidratuar dhe me shkëlqim.

Formula 100% Vegan produkti është i certifikuar pa mizori produkti është në shishe 100% të ricikluara, pa përfshirë kapakun