High Amplify Shine Rinse Lamellar Treatment 200ml

Çmimi i rregullt 22,00 €
Çmimi i shitjes 22,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

High Amplify Shine Rinse Lamellar Treatment 200ml

Çmimi i rregullt 22,00 €
Çmimi i shitjes 22,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Trajtimi Lamellar i shpëlarjes dhe shkëlqimit të rezultateve totale me përforcim të lartë të Matrix-it  vepron si një përforcues i shkëlqimit për flokët tuaj. Kjo formulë e fundit e ngjashme me ujin, pa peshë, zbërthehet dhe shton shkëlqim në vetëm 8 sekonda. Alternativa e kondicionerit për përdorim të përditshëm.

Përfitimet kryesore:
  • Shton shkëlqim në vetëm 8 sekonda
  • E shkëlqyeshme për flokë të hollë
  • Mund të përdoret si një alternativë kondicioner për përdorim të përditshëm
  • Pa silikon

Aplikimi:

Pastroni flokët dhe shtrydhni butësisht ujin e tepërt, por mos i thani me peshqir. Aplikoni trajtimin lamellar me lëvizje zig-zag 1-2 sasi të shenjave në anën e shishes, në varësi të gjatësisë së flokëve. shkumojeni dhe prisni 8 sekonda. Shpëlajeni mirë.