High Amplify Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

High Amplify Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Zgjidh sfidat e flokëve të hollë e të çaluar. Shampo Amplify me Full Boost Technology™/MC. Ky shampo pastrohet pasi shton volum të lehtë me efekt të qëndrueshëm* I menjëhershëm në të gjithë trupin për flokë më të trashë. Rezultatet perfekte të sallonit: flokë totalisht të plotë, të fortifikuar me volum të qëndrueshëm.

*Kur përdorni sistemin e shampos, kondicionerit dhe stilerit.

Përmban
  • Proteina
  • Panthenol

Aplikimi:

Aplikojeni në flokë të lagur. shkumojeni dhe shpëlajeni. shoqëroje me kondicionerin High Amplify. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë