Hair Remedy Conditioner 980ML

Çmimi i rregullt 45,00 €
Çmimi i shitjes 45,00 € Çmimi i rregullt 58,00 €
Kurseh 22%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Hair Remedy Conditioner 980ML

Çmimi i rregullt 45,00 €
Çmimi i shitjes 45,00 € Çmimi i rregullt 58,00 €
Përshkrimi i produktit
Me teknologji të lartë, kondicioneri Cadiveu Hair Remedy furnizon fijet e fuqishme aktive, me përbërës rindërtues që veprojnë nga pjesa e brendshme e flokëve, duke e rigjeneruar atë. Gjithashtu hidraton për të dhënë një shkëlqim intensiv dhe tredimensional, me shumë butësi. Flokët tuaj qëndrojnë të shthurur dhe të riparuar nga agresionet që pësuan, duke rikuperuar shëndet të plotë.