Glamour Rubi Shampoo 250ML

Çmimi i rregullt 14,00 €
Çmimi i shitjes 14,00 € Çmimi i rregullt 22,00 €
Kurseh 36%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Glamour Rubi Shampoo 250ML

Çmimi i rregullt 14,00 €
Çmimi i shitjes 14,00 € Çmimi i rregullt 22,00 €
Përshkrimi i produktit
Shampo Glamour Ruby i jep flokëve butësi dhe shkëlqim maksimal! Me formulim të lehtë indikohet për përdorim të përditshëm dhe për të gjitha llojet e flokëve!