Genesis Shampoo Hydra-Fortifiant 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Genesis Shampoo Hydra-Fortifiant 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shampo përforcuese kundër rënies së flokëve për flokë të dobësuar, të prirur ndaj rënies për shkak të thyerjes. Pastron butësisht dhe përforcon fibrat për të reduktuar rrezikun e rënies së flokëve për shkak të thyerjes. Kjo formulë ultra delikate është ideale për flokë të imët ose të yndyrshëm për të hequr sebumin dhe grimcat e ndotjes nga skalpi dhe fibrat. Veprimi i tij i butë pastrues qetëson dhe hidraton flokët nga rrënja në majë, duke lënë një ndjesi të lehtë. E pasuruar me një kombinim të fuqishëm të qelizave vendase Edelweiss dhe rrënjës së xhenxhefilit, formula forcon fibrat për elasticitet intensiv për të reduktuar rrezikun e rënies së flokëve për shkak të thyerjes. Flokët janë të përgatitur për t'u trajtuar, forcuar me një pamje më të plotë dhe më të shëndetshme.