Genesis Serum Anti-Chute Fortifiant 90ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Genesis Serum Anti-Chute Fortifiant 90ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Serum ditor forcues kundër rënies së flokëve për flokë të dobësuar, të prirur për rënie për shkak të thyerjes. I pasuruar me një kombinim të fuqishëm të Aminexil, Edelweiss Native Cells dhe Ginger Root, serumi përmirëson rezistencën e flokëve për të minimizuar rënien e flokëve dhe për të maksimizuar flokët e bukur. Ndihmon për të ri-ankoruar gjëndrën e flokëve në mënyrë më solide në lëkurën e kokës, ndërsa krijon mjedisin optimal për rritjen e ardhshme. Ditë pas dite serumi qetëson dhe përforcon pengesën natyrore mbrojtëse të kokës. Tekstura si pelte lehtëson aplikimin dhe shmang çdo funksionim të produktit. Flokët janë më të fortë dhe më të bukur me një pamje më të shëndetshme.