Genesis Masque Reconstituant 75ml

Çmimi i rregullt 23,00 €
Çmimi i shitjes 23,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Genesis Masque Reconstituant 75ml

Çmimi i rregullt 23,00 €
Çmimi i shitjes 23,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Maskë forcuese intensive kundër rënies së flokëve për flokë të dobësuar, të prirur ndaj rënies për shkak të thyerjes. Formula e saj e pasur ushqen intensivisht, zbërthehet dhe përforcon flokët për të zvogëluar rrezikun e rënies së flokëve për shkak të thyerjes. E pasuruar me kombinimin e qelizave amtare Edelweiss dhe rrënjës së xhenxhefilit, kjo maskë përfundimtare siguron rimbushje të flokëve duke forcuar zonat e dëmtuara të fibrave. Kombinimi i fuqishëm i agjentëve kondicioner e bën flokët të lehtë për t'u krehur duke rikthen butësinë dhe ushqimin. Flokët janë fortifikuar intensivisht, të butë dhe me shkëlqim.