Genesis Homme Shampoo de Force Quotidien 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Genesis Homme Shampoo de Force Quotidien 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Bain de force quotidien është një shampo pastrues ditor fortifikues për flokët e dobësuar, të prirur për rrallim. Shampo pastron butësisht skalpin, flokët dhe mjekrën. I bën flokët të ndihen më të butë dhe më të fortë falë vetive hidratuese.