Genesis Défense Thermique 150ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Genesis Défense Thermique 150ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Fluid forcues kundër rënies së flokëve për tharjen e flokëve për flokë të dobësuar, të prirur për rënie për shkak të thyerjes. Kjo formulë qumështore ofron mbrojtje kundër thyerjes dhe hidratim optimal pa kërcitje apo rëndim të flokëve. I pasuruar me kombinimin e qelizave Edelweiss dhe rrënjës së xhenxhefilit, Defence Thermique hidraton, përforcon dhe mbron flokët nga nxehtësia deri në 220°C për të reduktuar rrezikun e rënies së flokëve për shkak të thyerjes; Flokët janë me shkëlqim dhe të butë me një prekje të mëndafshtë.