Genesis Conditioner Renforçateur 200ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Genesis Conditioner Renforçateur 200ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Kundër rënies së flokëve Kondicioner forcues për flokët e dobësuar, të prirur për rënie për shkak të thyerjes. Kjo formulë kremoze ofron veprim kundër thyerjes me përfundimin më të lehtë. Ndihmon në rikthimin e fibrës dhe përforcon rezistencën e saj natyrore për të reduktuar rrezikun e rënies së flokëve për shkak të thyerjes. I pasuruar me kombinimin e qelizave amtare Edelweiss dhe rrënjës së xhenxhefilit, zbut menjëherë, forcon dhe zbut fibrat duke siguruar ushqim të thellë pa i rënduar flokët. Flokët janë uniformë, me shkëlqim dhe më të fortë.