Frizz Dismiss Rebel Tame Leave-In Cream 250ml

Çmimi i rregullt 33,00 €
Çmimi i shitjes 33,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Frizz Dismiss Rebel Tame Leave-In Cream 250ml

Çmimi i rregullt 33,00 €
Çmimi i shitjes 33,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Redken Frizz Dismiss Rebel Tame është një kondicioner me shumë përfitime, kundër kërcitjes dhe mbrojtës ndaj nxehtësisë. Me kompleksin e zbutjes Redken me vaj babassu me burim të qëndrueshëm, ky krem ​​zbutës siguron kontrollin e kërcitjes ndërsa hidraton, zgjidh dhe mbron flokët deri në 450 gradë.

- Krem zbutës me shumë përfitime për të gjitha llojet e flokëve
- Hidraton, zbërthehet dhe siguron kontrollin përfundimtar të kërcitjes
- Më e mira për kërcitjen e padisiplinuar
- Mbron flokët deri në 450 gradë
- Pa klorur natriumi dhe pa sulfate