Food For Soft Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Food For Soft Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Shampo hidratuese synon flokët e thatë dhe i transformon ato në çast për rezultate të buta të prekshme, duke siguruar 7 herë më shumë lagështi deri në 72 orë kur përdoret si një sistem i ushqimit i shamponit të butë, kondicionerit, maskës dhe vajit kundrejt shampos pa kondicioner.

 
Mund të përdoret çdo ditë.


-I lë flokët të hidratuar dhe të lëmuar me një fund të butë dhe shkëlqim shtesë

-Arrini flokë pa kërcim, më pak poroz

-I sigurt për flokët e ngjyrosur