Fondant Fluidité Réparateur 200ml

Çmimi i rregullt 42,00 €
Çmimi i shitjes 42,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Fondant Fluidité Réparateur 200ml

Çmimi i rregullt 42,00 €
Çmimi i shitjes 42,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Kondicioner riparues, dekalkifikues, zbutës për flokët e dëmtuar. E largon mbidozën e kalciumit që sulmon flokët e trajtuar dhe më pas riparon dëmtimin me një efekt të dyfishtë, duke rikthyer butësinë, lagështinë dhe forcën.