FarmaVita BackBar Revitalizing Shampoo No.4 1000ml

Çmimi i rregullt 7,00 €
Çmimi i shitjes 7,00 € Çmimi i rregullt 12,00 €
Kurseh 41%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

FarmaVita BackBar Revitalizing Shampoo No.4 1000ml

Çmimi i rregullt 7,00 €
Çmimi i shitjes 7,00 € Çmimi i rregullt 12,00 €
Përshkrimi i produktit
I mbushur me një përzierje detoksike 9 bimësh* të pasura me Vitamina, Polifenole, Antioksidantë që forcojnë dhe rigjallëron dukshëm flokët dhe lëkurën e kokës • Një formulë e synuar që pastron dhe detokson duke i lënë flokët dhe lëkurën e kokës të pastër dhe me pamje të shëndetshme.