FarmaVita BackBar Extreme Conditioner No.6 1000ml

Çmimi i rregullt 7,80 €
Çmimi i shitjes 7,80 € Çmimi i rregullt 14,00 €
Kurseh 44%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

FarmaVita BackBar Extreme Conditioner No.6 1000ml

Çmimi i rregullt 7,80 €
Çmimi i shitjes 7,80 € Çmimi i rregullt 14,00 €
Përshkrimi i produktit
I mbushur me një përzierje shumë ushqyese të Superushqimit të vajit të avokados dhe proteinës së grurit, të pasura me acide yndyrore, tokoferole dhe proteina • Formulë ultra hidratuese që ushqen thellësisht dhe zgjidh flokët, kontrollon skuqjen dhe i lë flokët me shkëlqim dhe të butë.