Extreme Strength Builder Plus Mask 250ml

Çmimi i rregullt 42,00 €
Çmimi i shitjes 42,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Extreme Strength Builder Plus Mask 250ml

Çmimi i rregullt 42,00 €
Çmimi i shitjes 42,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Maska e Redken Extreme Strength Builder Plus është zhvilluar posaçërisht për flokë shumë të thatë dhe të dëmtuar. Maska e flokëve është e pasuruar me përbërës të vlefshëm, unikë që i bëjnë flokët më të fortë dhe më të butë se kurrë. Në të njëjtën kohë, maska ​​ka veti mbrojtëse. Superushqimet si aloe vera ofrojnë lagështi intensive dhe shkëlqim të qëndrueshëm. Pas përdorimit, flokët janë më të lehtë për t'u krehur dhe stiluar dhe ndihen tepër të butë.

Pas larjes me shampo aplikojeni në flokë të tharë me peshqir. Lëreni për 5 minuta (për kondicioner më të thellë lëreni për aq kohë sa dëshironi). Shpëlajeni tërësisht.