Extreme Bleach Recovery Lamellar Water Treatment (200ml)

Çmimi i rregullt 39,00 €
Çmimi i shitjes 39,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Extreme Bleach Recovery Lamellar Water Treatment (200ml)

Çmimi i rregullt 39,00 €
Çmimi i shitjes 39,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

A i ngjyrosni rregullisht flokët ose keni dëmtime të tepërta të flokëve nga zbardhuesi? Nëse po, flokët tuaj me shumë gjasë janë, të brishtë dhe të ndjeshëm. Duke përdorur sistemin Extreme Bleach Recovery, ju mund të shëroni dhe riparoni flokët nga dëmtimi i shkaktuar nga zbardhja. Produktet Extreme Bleach Recovery përmbajnë Kompleksin e kondicionimit të butë nga Redken, të bërë me "Cica" duke i shtuar butësi maksimale, lagështi dhe shkëlqim flokëve të thatë, të brishtë dhe të dobët.

Ky trajtim shpëlarës mbush menjëherë porozitetin e flokëve duke siguruar butësi dhe shkëlqim të menjëhershëm. Tekstura e lëngshme dhe ngrohëse depërton menjëherë në kutikulën e flokëve për të mbushur porozitetin e tyre. Rrit menaxhueshmërinë e flokëve dhe ndihmon me efekt anti ndërlidhje të menjëhershëm!

  • Për flokë të zbardhur dhe të lyer 
  • Shtoni butësi dhe shkëlqim
  • Depërton në kutikulën e flokëve për të mbushur porozitetin
  • Rrit menaxhueshmërinë e flokëve dhe ndihmon në zbërthimin e menjëhershëm