Extreme Bleach Recovery Cica Cream

Çmimi i rregullt 39,00 €
Çmimi i shitjes 39,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Extreme Bleach Recovery Cica Cream

Çmimi i rregullt 39,00 €
Çmimi i shitjes 39,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Redken Extreme Bleach Recovery Cica Cream është një trajtim përforcues, i krijuar posaçërisht për flokë të thatë ose të dëmtuar nga proçesi i ngjyrosjes. Duke u mbështetur në cilësitë e pasura me antioksidantë të kremit "Cica", kondicioner unik i tij është mjaft i butë për të trajtuar edhe flokët jashtëzakonisht të sensibilizuar të zbardhur ose të theksuar, duke i lënë ato të mëndafshët, me shkëlqim dhe të shëndetshëm.

Pas përdorimit të shamponit extreme bleach recovery dhe trajtimit me Ujë Lamellar, aplikoni një sasi të vogël në flokë të tharë me peshqir. Lini dhe stiloni sipas dëshirës.