Elixir Ultime Masque Elixir Ultime 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Elixir Ultime Masque Elixir Ultime 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Ideale për flokë të lodhur që kërkojnë shkëlqim, kjo maskë intensive restauruese depërton në flokë për të trajtuar dhe për të rikthyer fijet në shkëlqimin e butë të mëndafshtë. Flokët e zbehtë ushqehen, duke i lënë të butë dhe dukshëm më të shndritshëm. Vitaminat C dhe D, dhe Omega 9, të shpërndara përmes vajit Marula ndihmojnë në përforcimin e fibrave të flokëve. Flokët mbeten më të shndritshëm dhe më të shëndetshëm. Kombinuar me Bain Elixir Ultime, majat e ndara riparohen dhe parandalohet mpiksja, duke lejuar që flokët të arrijnë një shkëlqim të ri afatgjatë. Kjo maskë mund të përdoret herë pas here si një trajtim më i thellë për flokët e hollë ose si trajtim i rregullt pas shamponit për flokë normalë deri të trashë.