Divalent Discovery Mask Set

Çmimi i rregullt 102,00 €
Çmimi i shitjes 102,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Divalent Discovery Mask Set

Çmimi i rregullt 102,00 €
Çmimi i shitjes 102,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Seti i dhuratave Specifike Divalente i Kérastase adreson nevojat e skalpit të yndyrshëm dhe llojeve të flokëve duke hequr sebumin e tepërt dhe duke shtuar lagështi në fibrat e thata të flokëve.

Me linjën Specifique Divalent, skalpi ndihet i pastruar mrekullisht dhe flokët ndihen të zhdërvjellët.

Përmbajtja:

Shampo Divalent (250 ml): Pastron dhe rregullon.
Maskë Ridratuese (200 ml): Rikthen ekuilibrin e lagështisë.
Argjile Equilibrate Detox Clay (200 ml): Pastron skalpin e kokës.

Aplikimi:

Pastroni flokët me shampo dhe më pas shpërlani.
Aplikoni argjilën detoksike në rrënjë një herë në javë, bëjeni shkumë dhe shpërndajeni nëpër gjatësi. Shpërlani me kujdes.
Aplikoni maskën në flokë të tharë me peshqir dhe lëreni të veprojë për 5 minuta përpara se ta shpërlani.