Discipline Masque Oléo-Relax 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Discipline Masque Oléo-Relax 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Maskë flokësh me ushqim intensiv me vaj kokosi dhe mbrojtje ndaj nxehtësisë për flokët me tendencë për të fërkuar apo kërcitje.