Densifique Cure 30x6ml

Çmimi i rregullt 161,00 €
Çmimi i shitjes 161,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Densifique Cure 30x6ml

Çmimi i rregullt 161,00 €
Çmimi i shitjes 161,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Cure Densifique është një trajtim i lëkurës së kokës për gratë që përjetojnë flokë të hollë. Ky program ndihmon në ruajtjen e densitetit të flokëve me më shumë se 1000 qime të reja të zbuluara* pas 3 muajsh. Kombinuar me përbërës aktivë si Stemoxydine® dhe Yang Complex, 2 përdorues nga 3 ndjejnë se flokët e tyre janë më të trashë**, ndërsa 80% e përdoruesve ndjejnë se flokët e tyre janë më të fortë**. Rritja e ndjeshmërisë, pamjes dhe cilësisë së flokëve; *Test klinik. 101 subjekte kundrejt placebos. Aplikim ditor për tre muaj. **Vetëvlerësim nga 122 përdorues gjatë një periudhe prej 30 ditësh. Mund të përdoret në skalpe të ndjeshme: hipoallergjike dhe pa parabene. Formulë e projektuar për t'u përdorur në të gjitha llojet e flokëve (flokë natyralë, të trajtuar me ngjyra ose me perime). Formula e tharjes së shpejtë.