Curl Manifesto Refresh Absolu 190ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Manifesto Refresh Absolu 190ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Spraj freskues për kaçurrelat e ditës së dytë i mbushur me mjaltë Manuka dhe Ceramide për flokë kaçurrela, shumë kaçurrela dhe me dredha. Mjegulla e lehtë rihidraton, rigjallëron dhe riaktivizon përkufizimin e kaçurrelave dhe butësinë ndërmjet larjeve. Promovon formimin natyral të modelit, rrit kërcimin dhe volumin duke reduktuar kërcitjen dhe duke rritur shkëlqimin.