Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Trajtim me maskë ushqyese tepër të pasur me mjaltë Manuka dhe Qeramidë për flokë shumë kaçurrelë dhe me dredha. Formula e tij e pasur ushqen dhe përforcon në mënyrë intensive kaçurrelat dhe mbështjelljet e brishta, të dëmtuara, duke parandaluar vazhdimisht thyerjen. I lë kaçurrelat të buta dhe nxit elasticitetin e flokëve. Përdorni rutinën e plotë të Manifestit të kaçurrelave për të rikthyer forcën dhe elasticitetin për kaçurrela jashtëzakonisht të buta dhe me shkëlqim.