Curl Manifesto Discovery Mask Set

Çmimi i rregullt 102,00 €
Çmimi i shitjes 102,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Manifesto Discovery Mask Set

Çmimi i rregullt 102,00 €
Çmimi i shitjes 102,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Jepni dhuratën e kujdesit luksoz të flokëve këtë sezon festash me këto flokë kaçurrela që përcaktojnë gjërat thelbësore të dashura nga profesionistët në mbarë botën. Nga Kerastase me dashuri, ky koleksion më i shitur i produkteve për flokë kaçurrela pastron butësisht, zgjidh kaçurrelat dhe ushqen kaçurrelat me lagështi të shtuar për të përmirësuar formën dhe përkufizimin natyral të kaçurrelave.

Seti i dhuratave për festa përfshin:

Shampo Bain Hydratation Douceur, 250 ml

Shampo përcaktuese e kaçurrelave për flokë kaçurrelë.


- Pastron skalpin dhe flokët për të hequr të gjitha mbetjet dhe grumbullimin
- Formula kremoze pastron butësisht flokët pa i hequr vajrat natyralë
- Pa sulfate, parabene dhe minerale

Kondicioner Hydratation Essentielle, 200 ml

Kondicioner përcaktues i kaçurrelave për flokët kaçurrelë.

- Hidraton thellësisht flokët pa i rënduar
- Zbërthen butësisht nyjet kokëfortë
- Kontroll i kërcitjes gjatë gjithë ditës

Masque Beurre Haute Nutrition Maskë për flokë, 200ml

+52% kaçurrela më të forta. +81% kaçurrela më të lëmuara/të kondicionuara. Redukton skuqjen në çast dhe mbron nga lagështia. Promovon kërcimin e flokëve. 2x kaçurrela më të shndritshme.