Curl Manifesto Discovery Fondant Set

Çmimi i rregullt 88,00 €
Çmimi i shitjes 88,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Manifesto Discovery Fondant Set

Çmimi i rregullt 88,00 €
Çmimi i shitjes 88,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Jepni dhuratën e kujdesit luksoz të flokëve këtë sezon festash me këto flokë kaçurrela që përcaktojnë gjërat thelbësore të dashura nga profesionistët në mbarë botën. Nga Kerastase me dashuri, ky koleksion më i shitur i produkteve për flokë kaçurrela pastron butësisht, zgjidh kaçurrelat dhe ushqen kaçurrelat me lagështi të shtuar për të përmirësuar formën dhe përkufizimin natyral të kaçurrelave.

Seti i dhuratave për festa përfshin:


Shampo Hydratation Douceur, 250 ml

Shampo përcaktuese e kaçurrelave për flokë kaçurrelë.

- Pastron skalpin dhe flokët për të hequr të gjitha mbetjet dhe grumbullimin
- Formula kremoze pastron butësisht flokët pa i hequr vajrat natyralë
- Pa sulfate, parabene dhe minerale

Kondicioner  Hydratation Essentielle, 200 ml

Kondicioner përcaktues i kaçurrelave për flokët kaçurrelë.

- Hidraton thellësisht flokët pa i rënduar
- Zbërthen butësisht nyjet kokëfortë
- Kontroll i kërcitjes gjatë gjithë ditës

Krem flokësh Crème De Jour Fondamentale, 150 ml

Lëreni në krem për rritjen e kaçurrelave.

- Shton përkufizim
- Formula hidratuese siguron kontrollin e kërcitjes
- Ofron mbrojtje ndaj nxehtësisë deri në 230°C