Curl Manifesto Crème De Jour Fondamentale 150ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Manifesto Crème De Jour Fondamentale 150ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Trajtim hidratues i përditshëm për zvogëlimin e kërcitjes, i mbushur me mjaltë Manuka dhe Ceramide për flokë kaçurrelë, shumë kaçurrelë dhe me dredha. Krem zbutës ultra i lehtë që ofron hidratim intensiv, zbërthim të lehtë dhe mbrojtje ndaj nxehtësisë deri në 230°C. Redukton kaçurrelat dhe ruan modelin e kaçurrelave duke ndihmuar në mbrojtjen e flokëve nga lagështia deri në 80%. Përdorni rutinën "Curl Manifesto" për të zbuluar kaçurrelat me pamje të shëndetshme dhe të buta, me definicion dhe kërcim të shkëlqyeshëm.