Curl Expression Moon Capsule Trio Set 2023

Çmimi i rregullt 64,00 €
Çmimi i shitjes 64,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Expression Moon Capsule Trio Set 2023

Çmimi i rregullt 64,00 €
Çmimi i shitjes 64,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
E pasuruar me glicerinë, ure H dhe ekstrakt të farës së hibiscusit, kjo gamë pastron kaçurrelat duke siguruar hidratim të lehtë dhe afatgjatë* me një teksturë shkumuese bujare dhe mbështjellëse. Zhvilluar me 4 ekspertë ndërkombëtarë të kaçurrelave. Mbushni kaçurrelat dhe mbështjelljet tuaja me hidratim profesional. Deri në 2 herë më shumë hidratim. Deri në 11 herë më shumë përkufizim.

Përmbajtja:

Shampo Curl Expression 300ml
Pastroni kaçurrelat tuaja në mënyrë profesionale me shampon e re me krem pastrues hidratues intensiv.

Maskë me kaçurrela 250ml
Maskë hidratuese intensive për një ndjesi natyrale. Trajtoni kaçurrelat tuaja në mënyrë profesionale me maskën e re hidratuese intensive. 

Krem hidratues 200ml
Krem hidratues intensiv afatgjatë me mbrojtje ndaj nxehtësisë. Stiloni kaçurrelat tuaja në mënyrën më të mirë me hidratuesin e ri intensiv afatgjatë të pasuruar me glicerinë.