Curl Expression Intensive Moisturizer Mask 250ml

Çmimi i rregullt 32,00 €
Çmimi i shitjes 32,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Expression Intensive Moisturizer Mask 250ml

Çmimi i rregullt 32,00 €
Çmimi i shitjes 32,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Maska hidratuese intensive Curl Expression është projektuar për të trajtuar kaçurrelat dhe mbështjelljet, në mënyrë pro.
Hidraton thellë dhe para-zgjidh kaçurrelat dhe mbështjelljet për një rezultat me rrjedhje të lirë me një ndjesi natyrale.
Flokët janë 2 herë më të shndritshëm dhe fërkimi kontrollohet.