Curl Expression Intense Moisturizing Cleansing Cream Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 22,00 €
Çmimi i shitjes 22,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Expression Intense Moisturizing Cleansing Cream Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 22,00 €
Çmimi i shitjes 22,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Curl Expression intense moisturizing cleansing cream shampo është projektuar për të pastruar kaçurrelat dhe mbështjelljet, në mënyrë pro.
Pastron butësisht flokët duke siguruar hidratim intensiv dhe afatgjatë.
Kaçurrelat dhe mbështjelljet duken të shëndetshme dhe janë të lehta për t'u shkëputur, gati për aplikimin e maskës.