Curl Expression Anti-Buildup Cleansing Jelly Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 22,00 €
Çmimi i shitjes 22,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 08 - Dec 12

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Expression Anti-Buildup Cleansing Jelly Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 22,00 €
Çmimi i shitjes 22,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shampo krem pastrues hidratues intensiv Curl Expression është projektuar për të pastruar kaçurrelat dhe mbështjelljet, në mënyrë pro.
Pastron butësisht flokët duke siguruar hidratim intensiv dhe afatgjatë.
Kaçurrelat dhe mbështjelljet duken të shëndetshme dhe janë të lehta për t'u shkëputur, gati për aplikimin e maskës.