Curl Expression 10-In-1 Cream-In-Mousse 250ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Expression 10-In-1 Cream-In-Mousse 250ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Curl Expression 10-në-1 krem-në-mousse me shumë përfitime, është krijuar për të stiluar kaçurrelat dhe mbështjelljet, në mënyrën më të mirë.
Ofron 11 herë më shumë përkufizim dhe 2 herë më shumë hidratim për mbajtje perfekte me kujdes.
Nuk ka efekt kërcitës ose ngurtësues. Nuk thahen kaçurrelat dhe mbështjelljet pasi është formuluar pa alkool etilik. Nuk ka mbetje.