Color Extend Brownlights Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Color Extend Brownlights Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Shampo Redken Color Extend Brownlights është një shampo për të vënë në pah ngjyrat kafe të trajtuar me ngjyrë. Formula pa sulfate siguron një larje të butë që pastron flokët dhe lëkurën e kokës. Për shkak të pigmenteve blu të shtuara, ky shampo ka një efekt neutralizues të ngjyrës në flokët tuaj. Kjo do të thotë që nuancat e ngrohta dhe të kuqe në flokët tuaj kafe janë të zbehura, duke i dhënë flokëve tuaj një pamje të ftohtë. Kjo mund të përdoret gjithashtu në kombinim me highlights ose balayage në mënyrë që flokët e lyera të ruajnë një ngjyrë të ftohtë. Përdorni shampon Redken color extend brownlights menjëherë pas lyerjes së flokëve për të ruajtuar bukurinë e ngjyrës tuaj kafe në flokët tuaja për kohë më të gjatë!

Hapi 1 : Pastroni flokët dhe aplikoni shampon.
Hapi 2 : Masazhoni shampon në flokë dhe lëreni të qëndroj për 3 deri në 5 minuta.
Hapi 3 : Shpërlani shampon tërësisht.
Këshillë: Për rezultate më të mira, përdorni më pas kondicionerin color extend brownlights.