Clean Reset Shampoo 250ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Clean Reset Shampoo 250ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Formulë e frymëzuar nga natyra që imiton vetitë vetëpastruese të barit të limonit, pastron thellë flokët me grumbullim dhe mbetje pa tharje.

Përfitimet

Frymëzuar nga bima freskuese e limonit, shampoja pastruese Biolage Normalizing CleanReset është një trajtim intensiv pastrues për të gjitha llojet e flokëve. Formula pa paraben e përshtatshme për flokë të trajtuar me ngjyra dhe natyrale pastron flokët pa i tharë, si dhe largon grumbullimin dhe papastërtitë nga flokët e imët, të dëmtuar, të trashë, kaçurrelë, me onde dhe të drejtë.

Formula 100% Vegan produkti është i certifikuar pa mizori produkti është në shishe 100% të ricikluara, pa përfshirë kapakun