Chronologiste Thermique Régénérant 150ml

Çmimi i rregullt 48,50 €
Çmimi i shitjes 48,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chronologiste Thermique Régénérant 150ml

Çmimi i rregullt 48,50 €
Çmimi i shitjes 48,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Kujdes rivitalizues për tharjen me tharëse për të zbutur dhe përsosur strukturën e fibrave. I mbushur me acid hialuronik, abisinë dhe vitaminë E për të luftuar shenjat e plakjes së kokës dhe flokëve. Thermique Régénérant siguron mbrojtje ndaj nxehtësisë deri në 230°C dhe kontroll 24 orësh të kërcitjes. Stilimi lehtësohet për fryrje rinore dhe voluptuozitet. I mbushur me aromën e njohur Chronologiste të aromave të shkëlqyera, duke përfshirë trëndafilin e çajit, drurët e lehtë dhe myshkun. Thermique Régénérant është një eksperiencë sensuale luksoze.