Chronologiste Shampoo Régénérant 250ml

Çmimi i rregullt 36,00 €
Çmimi i shitjes 36,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chronologiste Shampoo Régénérant 250ml

Çmimi i rregullt 36,00 €
Çmimi i shitjes 36,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shampo rigjallëruese për të rinjtë për të hequr butësisht papastërtitë nga skalpi dhe fibrat. I mbushur me acid hialuronik, abisinë dhe vitaminë E për të luftuar shenjat e plakjes së kokës dhe flokëve. Ofron hidratim afatgjatë në skalpin e kokës, me lagështi, shkëlqim dhe forcë të shtuar të fibrave për fryrje rinore dhe voluptuozitet. I mbushur me aromën e njohur Chronologiste të aromave të shkëlqyera, duke përfshirë trëndafilin e çajit, drurët e lehtë dhe myshkun. Bain Régénérant është një eksperiencë sensuale luksoze