Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant 200ml

Çmimi i rregullt 50,00 €
Çmimi i shitjes 50,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chronologiste Pré-Cleanse Régénérant 200ml

Çmimi i rregullt 50,00 €
Çmimi i shitjes 50,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Para-shampo pastrues rivitalizues për të pastruar thellësisht lëkurën e kokës dhe rrënjët. Përdorur përpara shampos tuaj, Pré-Cleanse Régénérant heq deri në 96% më shumë grimca ndotjeje sesa një shampo e zakonshme. Acidi hialuronik ndihmon në hidratimin dhe hidratimin. Me një teksturë të trashë xheli të zi luksoz, Pré-Cleanse Régénérant është një përvojë ndijore. I mbushur me aromën e njohur Chronologiste të aromave të shkëlqyera, duke përfshirë trëndafilin e çajit, drurët e lehtë dhe myshkun.