Chronologiste Parfum en Huile 100ml

Çmimi i rregullt 68,00 €
Çmimi i shitjes 68,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chronologiste Parfum en Huile 100ml

Çmimi i rregullt 68,00 €
Çmimi i shitjes 68,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Një aromë e krijuar nga hunda e njohur e parfumit Alberto Morillas, Chronologiste Parfum en Huile është një vaj aromash që përdoret pas stilimit për një prekje të fundit shkëlqimi dhe butësie. Kjo përzierje e trëndafilit të çajit, drurit të lehtë dhe myshkut me një ekstrakt oleo të mirrës mbështjell flokët me një aromë sensuale dhe delikate. Flokët me aroma delikate dhe me shkëlqim të dukshëm, arrijnë një nivel të ri bukurie.